toppicture

Reference

Kurz NLP pro mě byl naprosto revoluční. Díky NLP jsem nikoli v okolí, ale sám v sobě začal nacházet ty správné otázky a nyní jsem schopný klást si více těch správných otázek, které vedou k tomu, že si dokážu i lépe odpovídat. Díky tomu jsem začal více chápat sám sebe, své okolí a životní principy jako takové. Začal jsem si být více vědom, což mi dodává životní energii, sílu, porozumění a pocit životní svobody. Konečně jsem dostal to po čem jsem toužil. Nástroj k sebepoznání a nalezení smyslu mého života! Díky moc, pánové.

- Tomáš Podlipský - regionální ředitel, Fincentrum a.s.

 


Když jsem se rozhodoval, jestli do kurzu NLP jít nebo ne, tak se ve mně odehrávalo vícero procesů – otázka peněz, můj aktuální postoj, situace v rodině, atd. Nakonec jsem se rozhodnul, že ano. A kluci zcela upřímně! Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v mém životě! Mé komunikační dovednosti a techniky, moje dovednost stanovit správně cíl při zachování 5ti podmínek, vyhledání problémového stavu a výběr, jak jej překonat jsou na mnohem vyšší úrovni, než kdy předtím.

- Michal Petruš - manažer, Fincentrum a.s.

 


NLP mi do osobnostního rozvoje přineslo systém a trvale ovlivnilo můj přístup k tvorbě a podnikání. Pomohlo mi uvědomovat si vzorce myšlení, které používám, analyzovat je a měnit. Díky za všechny dary, které jsem mohl vstřebat, díky za to, že jsem do svého rozvoje dostal systém. NLP má vliv na proudění hojnosti mojí osobou. V posledních měsících se tohle proudění znásobilo.

- Lukáš Hradil - hudební skladatel, podnikatel

 


Další obrovský milník v mém osobním rozvoji přišel se začátkem kurzu NLP. Slovo Raport bylo pro mě úplně nové, bylo to však přesně to, co chybělo do skládačky. Kurz NLP byl pro mě velmi rychlou změnou. Za naprosto zásadní věc, kterou mě kurz naučil a za co jsem mu nejvíce vděčný, je dovednost klást otázky. Díky kladení otázek začínám přicházet na pravý důvod věcí, které se dějí a tím získávám větší možnost je ovlivňovat. Díky správným otázkám mám více vyvinutý smysl pochopení, získávám nové úhly pohledu na věc, tím mám víc možností volby a díky tomu se cítím daleko svobodnější.

- Zdeněk Pečenka - manažer, Fincentrum a.s.

 


 Dodnes vzpomínám na první modul, byl to totální nářez. Měl jsem pocit, že mi praskne mozek v hlavě, že mi začínají pracovat části, které jsem několik let nevyužil a opravdu tomu tak bylo. Poznání sebe sama.

...

Když se dnes poohlédnu za svým životem, je jednoznačně barevnější a zábavnější. Využívám daleko více svých smyslů a od svého okolí dostávám kladnou zpětnou vazbu v podobě lepších vztahů ať už osobních či pracovních. Dokáži se na mnoho reakcí a rozhodnutí, ať už lidí v mém okolí nebo rodičů, dívat s daleko větším odstupem a nadhledem.

- Jan Pinta - manažer, Fincentrum a.s.

 


NLP mě ovlivnilo v mnoha směrech a jistě můj život změnilo. Z počátku kurzu to bylo především o velkém uvědomění. NLP mi otevřelo oči, a díky tomu jsem najednou viděl věci, kterých jsem si dříve nevšímal. A v další fázi kurzu to potom bylo především o velkém poznání sebe sama. To pro mě bylo ještě mnohem silnější. Děkuji vám pánové tedy za všechno, co jste pro mě udělali. Děkuji především za to, že jste celý kurz vedli v duchu dobrého úmyslu a lásky ke svému okolí. Děkuji, že jste mi byli oporou a inspirací zároveň.

- Martin Pečenka - oblastní ředitel, Fincentrum, a.s.

 


Kurz NLP mě posunul opět dále na cestě životem. Mnoho věcí jsem si mohl díky kurzu uvědomit. Jsem rád, že jsme ve skupince mohli sdílet své příběhy z běžného života. Patří vám velké díky.V neposlední řadě patří díky Radomírovi, který odvedl velký kus práce a jistým způsobem pomohl nám všem.

- Vojtěch Měřínský - manažer callcentra